Kontakt

Kontakt

KÄMPINGUTE LIIDUST

Eesti Kämpingute Liit ühendab Eesti Vabariigis tegutsevaid kämpinguid, mis vastavad liidu kehtestatud standarditele. Eelkõige soovib liit garanteerida klientidele kvaliteetset teenust oma liikmete kämpingutes.

Liit teostab läbi vastava komisjoni järelvalvet kämpingute standardite täitmise ja uute liikmete vastuvõtmiseks. Sama komisjon määrab ka tärnid liidu liikmete kämpingutes.

Eesti Kämpingute Liidu kämpingutes on võimalik ööbida telkides, kämpingumajakestes või motellides, samuti pakutakse kvaliteetset teenust karavaniga matkajatele. Liit esindab oma liikmeid suhtlemisel erinevate instantside ja valitsusasutustega.

Eesti Kämpingute Liit kuulub Baltimaade Kämpingute Assotsiatsiooni ja on Euroopa Kämpingute Föderatsiooni EFCO&HPA liige. Koos Läti ja Leedu liitudega esindatakse Eesti, Läti ja Leedu liikmeid oma ala messidel Euroopas ja Põhjamaades. Ühiselt antakse iga-aastaselt välja kümnes keeles Balti riikide kämpinguid tutvustavat kataloogi Baltic Camping Map mis on varustatud kolme riigi kaardimaterjali, kämpingute ja vaatamisväärsuste tutvustustega.

Eesti Kämpingute Liidu ülesanne on pakkuda läbi oma liikmete kvaliteetset teenust kõigile turistidele, kes meie riiki külastavad.

Liidu juhatusse kuuluvad:
Eero Kaljuste
Aive Liivaste
Kalmer Tint
Markku Lehtonen

Kontaktandmed:

Vabaõhukeskuse tee 18,

Vanamõisa küla, Saue vald

LIIT@ESTCAMP.EU