Solar Caravan Park

Pärnu lähedal ja linnamürast eemal asuvasse Solar Caravan Park’i on teretulnud nii autosuvilatega puhkajad kui ka telkijad. Tänu suurtele parklakohtadele saame pakkuda privaatsust igale karavanpargis viibijale. Oodatud on kõik, kes hindavad rahulikku keskkonda ja puhtas õhus viibimist.

Autosuvilaga reisijatele on olemas kõik tingimused mugavaks puhkuseks. Lisateenustena on meil pakkuda autode isepesula, pesumasin, grillimise tarvikud ja jalgrattarent. Kohapeal on müügil ka esmatarbekaubad.

Me väärtustame loodust ja taastuvressursse – Solar Caravan Park toimib päikeseenergial!

GPS: 

N 58⁰ 25’ 27.13’’ E 24⁰ 21’ 45.48’’

B 58.42420 L 24.36263

X 6476039 Y 521188

 

Ermistu puhkeküla

Puhkeküla asub Lääne-Eesti suurima ja kalarikkaima järve, Ermistu järve kaldal.
Majutust pakume nelja- ja kolmekohalistes kämpingumajades. Kolmekohalised kämpingud on ideaalsed perepuhkuseks. Nendes kämpingutes on olemas puhkenurk ja  mini kööginurk  vee ja elementaarsete tarvikutega söögi tegemiseks.

Ootame ka telkijaid ja karavanidega tulijaid leides neilegi kauni järve vaatega kohad.
Keha ja hinge saab kosutada kaldal asuvas elektrikerisega saunas, mille avarat eesruumi saab kasutada ka väiksemateks koosistumisteks.

Laenutame soovijatele paate ja paadimootoreid.

Kuidas tulla:  Ermistu järve lõuna tipus asuva kanali kaldal, 2,3 km Tõstamaa alevist põhja pool, Pärnust umbes 40 km kaugusel.

  GPS: N 58°21’18” , E24°00’11”

TAEVASKOJA Salamaa

Asume Eesti ühes kaunimas paigas Taevaskojas. Legendaarsed Taevaskoja Liivakivi paljandid jäävad siit vaid 15min jalutuskäigu kaugusele. Salamaa Camping sobib suurepäraselt perepuhkuseks. Igal karavanil on oma armas pesake võimalusega kasutada elektrit, dušši, kööki, varuda joogivett ja tühjendada WC-d. Meie territooriumil on lastele põnev müramängumaa koos kiikede ja batuutidega. Laenutada saab tõukerattaid, paate ning tellida giiditud matkasid. Lisaks erinevad grillimis- ja lõkkeplatsid, maalava, saunad ning hulgaliselt istumise ja lihtsalt olemise kohti.
Taevaskoda- koht, kus taevas puudutab maad!

GPS: N 58°06’20” E27°02’18”

taevaskoja

Mereoja kämping

Mereoja Kämping asub Virumaal, Aseri vallas kauni pankranniku astangul otse mere ääres. Looduskaunis privaatne asukoht, oma liivarand, merekohin ja linnulaul, läheduses mitmed ajaveetmisvõimalused – ideaalne koht oma puhkuse veetmiseks.

Lastele on kämpingus eraldi ala, kus on lustimiseks suur mänguväljak, mitmed kiiged ja erinevate mänguasjadega sisustatud mängumaja.

Liigutatavate seintega katusealune mahutab 120 inimest ja pakub varju nii tuule, vihma kui päikese eest. Grillnurk on varustatud suurte grillide, laudade ja pinkidega.

Kohapeal väike kauplus, kus on saadaval külmad ja kuumad joogid, jäätis, külmutatud toiduained, esmatarbekaubad. Peamajas trükised ümbruskonna vaatamisväärsuste kohta.

GPS: N 59°25’47” E 26°57’21’

mereoja

Kivi talu

Kivi talu, asub Harjumaal Rae vallas Aaviku külas. Kivi talu on 3,7 hektari suurune kinnistu. Pererahva hobiks on olnud oma kinnistu kujundamine. Seda märgati ja nii on Kivi talu saanud Kauni kodu tiitleid maakodu kategoorias. 1999a saadi I koht Rae valla konkursil ja kuivõrd kohalikud võitjad lähevad automaatselt maakondlikule konkursile (see on ka kõrgeim tase sellel võistlusel), siis 2000 aastal toodi maakonna võistluseltki I koht.

Kivi talus on pakkuda suur roheala nii telkijatele kui ka autokaravanidega reisijatele. Plussiks on Tallinna lähedus ja samas täiesti looduslik – eraldatud, rahulik ning turvaline koht. Tihe bussiliiklus tagab kiire jõudmise Tallinna ja tagasi, kuid on erinevaid vaatamisväärsusi nii Jüri alevikus, Rae vallas kui ka kogu Harjumaal.

Pakume ka suvepäevade, pulmade ja sünnipäevade pidamise võimalust.

Ka sportlike ürituste jaoks on pakkuda erinevaid võimalusi nii Kivi talus (nt tennis, korv- ja võrkpall) kui kõrval asuvas Jüris. Kivi talu vahetus ümbruses kulgeb üle 5 km pikkune valgustatud Jüri terviserada, kus saab sportida nii suvel kui talvel. Napp pool kilomeetrit eemal on Rae valla spordikeskus erinevate spordisaalide, ujula ja saunadega. Võimalus on kasutada koolistaadioni.

 GPS: N 59°21`09″ E24°54`54″

kivitalu

Vaibla Puhkekeskus

Looduslikult kaunis paigas Võrtsjärve põhjakaldal asub Vaibla Puhkekeskus, mis on piiratud ühelt poolt männimetsaga ja teiselt poolt järve ja valge liivarannaga.

Elektriga varustatud ning murukattega parkla autokaravanidele paikneb otse Võrtsjärve kaldal. Karavaniparkla kõrval asub romantiline rannapaviljon, kus saab mõnusalt õhtut pikendada.  Puhkajatel on võimalus kasutada minikööki. Rand, palliplats, laste mänguväljak ja kiosk on kõik käe-jala juures.

Lisa: kalastamine, veesport, paadisadam/paadilaenutus.

GPS: N 58°24’31” E 26°03’04”

vaibla

 

Vanamõisa Caravanpark

Vanamõisa karavanipark paikneb Tallinna piirist 6 km kaugusel, kauni Vanamõisa vabaõhukeskuse kõrval.Läheduses (1,5 km) asub väikelinn Saue, kust leiab kõik esmavajaliku: seal on pangaautomaat, kauplused, postkontor, arst jne.  Meie karavanipargis jagub nii kõva- kui ka murukattega kohti 80 auto- ja haagissuvilale. Samuti saad meie juures telkida ja kämpingus ööbida.  Sinu käsutuses on:  dušid ja WC; köök ja karavanipargi väligrill; pesumasin ja -kuivati; võimalus tühjendada auto- ja haagissuvila tualetti;  joogivesi auto veepaakide täitmiseks.  Karavanipargi kohvikus on müügil esmatarbevahendid, suveniirid, auto- ja haagissuvila varustus ning karastusjoogid. Võid kohvikus kasutada ka tasuta Wi-Fi-võrku.

GPS: N 59°19’50” E24°32’23”

vanamoisa

 

 

Konse motell & karavan kämping

Konse kämping avati 2002 aastal. Omanikuks on perefirma, mille eesmärgiks on pakkuda meie külalistele head teenindust, privaatsust ja turvalisust.Kämpingusse on teretulnud vaikse puhkuse austajad (muusikat ei mängita, välja arvatud 24ndal juunil,kui tähistatakse suvist pööripäeva üle terve Eesti).Asume Pärnu kesklinnas, Pärnu jõe kaldal. Jalutades jõuab mere äärde, randa või kultuuri- ja meelelahutuskohtadesse 10-15 minutiga.Külalistemajas on 31 tuba 88 voodikohaga. Autosuvilate laagriplats mahutab 80-90 auto- või haagissuvilat. Kogu kämpinguala on kolmest küljest piiratud aiaga ja üks külg piirneb jõega. Territoorium on valgustatud ja kõigil laagriplatsidel on elektriühendusevalmidus.Autoturistidele on eraldi wc-d, duššid, ühisköök koos vajaliku tehnikaga, pesumasin koos kuivatiga.
Keemilise wc tühjendamise võimalus.Avatud on tasuta internetipunkt ja kogu territooriumil toimib WiFi leviala. Töötab kohvik.

 GPS: N 58°23’05” E 24°31’35”

konse

 

Tehumardi puhkekeskus

Tehumardi Puhkekeskus avati 2004. aastal. Puhkekeskuse alal on 2
tiiki- üks ujumiseks, teine aerutamiseks ja kalade jälgimiseks. Kaks palliplatsi, kiiged, laste mänguala. Võimalus teha lõket, grillida.
Teid ootavad peremajad, kämpingud ja hotellitoad peamaja teisel korrusel. Suurele perele või seltskonnale sobib 8 kohaline magala nimega hostel. Korraga majutab Tehumardi Puhkekeskus 100 inimest.
Autosuvilaga reisijatele spetsiaalne ala (elekter, veevõtukoht ja WC tühjendus). Olete oodatud ka oma telgiga. Telkijate, karavanreisijate ja kämpingu külastajate tarbeks köök, WC ja dušš.
Pulmade, sünnipäevade, kokkutulekute jm üritusteks kaminaga peomaja Tulemaja (130 inimesele). Väiksematele seltskondadele Metsamaja ja Kalamaja.
Rendime ka jalgrattaid. Kevadel 2011 avas uksed hooajaline välikohvik Wio, mis pakub kerget einet ja janukustutust.
Tehumardilt Kuressaarde 17 km. Asfaltkattega kergliiklustee viib Tehumardilt Salmele (~2 km). Salmel on lähim kauplus ja pangaautomaat (ATM).

GPS: N 58°10’46” E 22°15’15”

tehumardi